O NAS

MGM Gałuszka jako firma posiada duże doświadczenie w produkcji mebli. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów. Nasze usługi cechują się wysoką jakością i profesjonalizmem. Oferujemy wykonywanie i montaż mebli, oraz szeroki wachlarz usług stolarskich. W naszej ofercie znajdą Państwo meble zaprojektowane na wymiar do salonu, kuchni, jadalni, łazienek, a także do biur i sklepów. Realizujemy również zamówienia specjalne. Każdy projekt przygotowany jest zgodnie z indywidualnymi potrzebami i gustem Klientów.

Naszym priorytetem jest dostarczenie produktu wysokiej jakości o oryginalnym wzornictwie . Wciąż doskonalimy się w tej dziedzinie i dlatego z powodzeniem dopracowujemy własny tok produkcyjny. Stworzyliśmy zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników. Dobraliśmy odpowiedni sprzęt i maszyny, oraz udało nam się wyselekcjonować najlepszych dostawców materiałów wykorzystywanych w przemyśle meblarskim. Do wyrobu naszych mebli używamy przede wszystkim najwyższej jakości drewna , tkanin i płyt meblowych . Idealnie wpasowaliśmy się w obowiązujące trendy i kanony „sztuki meblarskiej” szukając inspiracji na całym świecie. Wiemy, że etap produkcji oraz montażu mebli jest niezwykle ważny, gdyż w tym momencie produkty uzyskują swój ostateczny kształt i wygląd. Kładziemy ogromny nacisk na czystość i schludność wykonania. Dbamy o detale i jakość, tak aby KAŻDY mebel, który opuszcza stanowisko był meblem najwyższej klasy – po prostu idealnym.

Jeżeli potrzebujecie Państwo nowego sposobu na kształtowanie swojej przestrzeni życiowej, domów lub mieszkań, tak aby każdy żyjąc w harmonii z otoczeniem czuł szczęście i zadowolenie - To najlepszy a zarazem jedyny wybór!

Pobierz katalog
Kontakt
Stanisław Górny 35
34-105 Wysoka
meblegaluszka@interia.pl
tel. 668 166 906

 

Odwiedzin: 118428
projekt i wykonanie BELLGRAF